Gasilska veselica

Ob 120. letnici obstoja Prostovoljnega gasilskega društva Tacen vas vljudno vabimo na tradicionalno avgustovsko veselico z bogatim srečelovom, ki se bo tokrat odvijala na večjem prireditvenem prostoru in sicer na Rocnu pred Policijsko akademijo Tacen v soboto 18. 8. 2018. Od 18.00 do 20.00 bo potekal družaben program za otroke v izvedbi plesne šole Plesno Mesto, od 20.00 ure dalje pa bodo za vzdušje poskrbeli Modrijani.

modrijani2aplesno1

V počastitev obletnice delovanja društva bomo v petek 17. avgusta 2018, v popoldanskih urah, v športnem parku Policijske akademije Tacen, med 17.00 in 19.00 uro, pripravili obsežno prikazno vajo sestavljeno iz manjših delnih vaj. Vaje bodo promocijskega značaja, namenjene prikazu naših aktivnosti okoliškim prebivalcem in meščanom Ljubljane, s sledečimi vsebinami – gašenje požara, tehnično reševanje iz osebnega vozila, tehnično reševanje s pomočjo vrvne tehnike, prikaz gašenja s helikopterjem Slovenske vojske in tehnično reševanje ukleščenega ponesrečenca pod bremenom. Na vaji bodo sodelovali gasilci iz Javne Gasilske Službe Mestne Občine Ljubljana.

Vljudno vabljeni torej na Rocen v petek 17. 8. 2018 od 17.00 ure naprej in v soboto 18. 8. 2018 od 18.00 ure dalje.

Dogodka se bosta odvijala v vsakem vremenu, pod prireditvenim šotorom.