Velika prikazna vaja

Kot verjetno veste, smo člani PGD Tacen skupaj s člani ostalih prostovoljnih gasilskih društev v okviru praznovanja 120. letnice obstoja PGD Tacen v petek 17.8. ob 17 uri na Rocnu pripravili obsežno prikazno gasilsko vajo. Gasilska vaja je bila sestavljena iz delnih manjših vaj s sledečimi vsebinami – gašenje notranjega požara, tehnično reševanje iz osebnega vozila, tehnično reševanje s pomočjo vrvne tehnike, prikaz gašenja s helikopterjem Slovenske vojske in tehnično reševanje ukleščenega ponesrečenca pod bremenom. Veseli smo, da nam je dogodek uspel, verjamemo tudi, da je bila zadnja točka s helikopterjem daleč najbolj zanimiva, sploh za najmlajše.

V nadaljevanju prikazujemo izbor slik. Tisti, ki pa ste vajo slučajno zamudili pa si lahko ogledate tudi video celotne prikazne vaje.